top of page
Memoreo_Veru a Kris.jpg

Memoreo jsme my dvě - veru a Kris

Jsme dvě holky, které se potkaly na střední. První akce, kterou jsme společně organizovaly byla naše oslava 15. narozenin. A ta skončila fiaskem. Od té doby jsme toho ale zorganizovaly už spoustu. Každá zvlášť jsme pomohly vytvořit desítky vzpomínek - ať už šlo o koncerty, firemní večírky, konference, oslavy narozenin nebo svatby. V roce 2019 jsme si řekly „proč je netvořit spolu?“. A tak vzniklo Memoreo. Memoreo jsme my. Dvě holky, Kris a Veru, které z Brna tvoří vzpomínky po celé České republice.  

  • Instagram
  • Pinterest

Kristýna

Kris.jpg

Občas příliš energická, občas puntičkář a stále toužící po dokonalosti.

Vždycky jsem chtěla dělat to, co mě bude bavit. Studium na Fakultě sportovních studií splnilo vše nad očekávání, ale výuka tělocviku na základní škole už tolik ne. Během studia jsem se našla v produkci a po mnoha letech jsem se dostala do čela produkčního týmu Mezinárodního festivalu JAZZFESTBRNO. Ráda poznávám i jiné organizace, tak nikdy neřeknu ne, když jsem pozvaná na výpomoc na nové akci. Ať volá Praha či Ostrava, vždy se těším na další dobrodružství. Protože jsem romantická duše, svatby jsou mou slabinou a kromě pláče na nich mám za sebou výzdobu, koordinaci, kompletní organizaci a dokonce po několika osobních chytačských úspěších vedu workshop Chytáme kytky s Kris.

  • Instagram
  • LinkedIn

Veru

Veru.jpg

Krist tvrdí, že jsem chytrá holka, která vyřeší každý problém. Nevím, ale s těmi problémy to sedí. Jako malá jsem byla trošku diktátor, ale časem se mi to podařilo přeměnit ve schopnost dotahovat věci do konce.

 

Vystudovala jsem mezinárodní vztahy na University of Toronto. Ale po stáži na ambasádě jsem zjistila, že práce v diplomacii není nic pro mě. A tak jsem zběhla do soukromého sektoru. Jako Head of Learning & Development jsem vedla vzdělávání v European Leadership & Academic Institute (ELAI). Měla jsem na starosti workshopy s předními leadery českého byznysu - od šéfky Google až po šéfredaktora Forbes. A našla jsem se v marketingu a event managementu. Zkusila jsem to na vlastní pěst, což bylo nejlepší rozhodnutí v mém životě. Od té doby jsem pracovala pro inovační agenturu Direct People, agenturu Information Planet nebo kuchyňské studio Válek & Kačena. A teď konečně na MEMOREU ❤️ 

  • Instagram
  • LinkedIn
bottom of page